bride

میکاپ عروس در منزل

بلا با ارائه خدمات میکاپ عروس در‌منزل در وقت و هزینه صرفه جویی میکنه !
دیگه لازم نیست استرس روز عروسی‌ و کمبود وقت و حواس پرتی آرایشگر رو داشته باشین.

مراحل خدمات میکاپ عروس در منزل :
1- پاکسازی پوست روز قبل از عروسی.
2- زیرسازی :
24 ساعت بعد از پاکسازی می توانیم آرایش را انجام دهیم، پوست های مختلف را برای زیر سازی به 2 دسته تقسیم می کنیم :
1) پوست نرمال که جوش و لک های قابل توجه ندارد.
2) پوست بیمار که دارای جوش یا جای آن و ماه گرفتگی و … است.
1) پوست نرمال :
ابتدا بسته به نوع پوست (خشک یا چرب ) از کرم مرطوب کننده مناسب پوست شما استفاده می کنیم سپس یک لایه کرم پودر متناسب با رنگ پوست شما میزنیم.
2) پوست بیمار :
نوع کرم پودر این پوست متفاوت است و از لوازم گریم استفاده میشود، بعد از کرم مرطوب کننده عیوب پوست را با لوازم گیریم می پوشانیم سپس با یک کرم پودر به رنگ مورد نظر پوست را یکرنگ می کنیم.
3- کانتورینگ صورت:
کانتور کردن فرم های مختلف صورت با هم متفاوت است مثلا کانتور کردن صورت بیضی با صورت گرد روش های مختلفی دارد و باید با مهارت های خاص کانتورینگ فرم صورت را ایده آل تر جلوه دهید.
در تکنیک کانتورینگ قسمت هایی از صورت که میخواهیم کوچکتر به نظر برسند را تیره میکنیم و نقاط قوت صورت را روشن تر یا هایلایت میکنیم.
4- آرایش چشم عروس:
بعد از زیرسازی پوست آرایش چشم را آغاز می کنیم. اگر می خواهیم از مژه مصنوعی استفاده کنیم از مژه های تک استفاده می کنیم و آن را به اندازه دلخواه کوتاه کرده و یک مژه طبیعی درست می کنیم بعد از خشک شدن چسب مژه ها را با فرمژه حالت داده و از یک ریمل سبک و رقیق استفاده می کنیم. مژه های ردیفی حالت غیر طبیعی و بادبزنی داشته و در اثر گرما و تعریق صورت باز می شوند. در حال حاضر، آرایش چشم بیشتر حالت نقاشی دارد و از سایه های چند رنگ ففط به عنوان پایه کار استفاده می شود به این صورت که رنگ و مدل سایه را با توجه به مدل انتخابی زده و روی آنرا با ژل واکلیل ،نگین و سایه های نیمه خشک طراحی می کنیم ،کشیدن خط چشم به مدل سایه بستگی داشته و در بعضی مدل ها بکاربرده نمی شود.
5- آرایش گونه ها:
برای زدن رژ گونه ابتدا باید تعیین کنیم که هدف از زدن آن لاغر کردن است یا پرحجم نشان دادن که این بستگی به فرم صورت شخص دارد. به طور کلی برای برجسته کردن از رنگ های روشن و براق با تن صورتی وبرای لاغرکردن و کم حجم کردن از رنگ های مات و تیره با تن قهوه ای استفاده می کنیم. البته در پوست های برنز از رنگ های صورتی و بنفش استفاده نمی کنیم چون در صورت حالت کبودی بوجود می آید.
6- آرایش لب:
زیر سازی و فیکس رژ لب و انتخاب رنگ دلخواه شما متناسب با نوع میکاپ.

آرایش روز عروسی خود را با‌خیال راحت به ما ‌بسپارید!

برای مشاوره تماس بگیرید.

رزرو /2 میلیون تومان

نمونه کار های بلا

با خدمات زیبایی بلا همیشه در هر مکانی بدرخشید

برای دریافت اطلاعات در مورد سرویس های زیبایی بلا میتوانید از طریق شماره های تماس بلا ما در ارتباط باشید.شماره تماس بلا 28426122 -021 ، ایمیل ما info@belaa.ir
لیست علاقه مندیها 0