خدمات زیبایی وآموزشی برای بانوان است ، بدیهی است که ثبت سفارش برای آقایان ممنوع می باشد.
لغو سفارش
برای لغو سفارش خود 1 روز قبل از زمان تعیین شده با پشتیبانی تماس گرفته و اطلاع دهید، 5 درصد از مبلغ کل سفارش به دلیل کنسلی کسر و‌ مابقی در حساب شما در بلا باقی میماند.
مسئولیت
بلا هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت و یا از دست دادن اموال شخصی کاربر در زمان ارائه خدمات ندارد.

1-3-کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران در هنگام اجرای خدمات است.

2-3-بلا درصورت رفتار نامناسب با مجری و یا اعلام موقعیت خطرناک از طرف آنان ، سفارش کاربر را لغو مینماید و مراتب را به مراجع قضایی گزارش میدهد.

2-3-بلا متعهد می‌شوند در حین ارائه خدمات از استعمال دخانیات و هرگونه فعالیت نامتعارف که موجب آزردگی مشتری شود امتناع کنند.در غیر اینصورت مشتری میتواند به پشتیابی بلا اعلام کند.
هزینه
هزینه در نظر گرفته شده در زمان ثبت سفارش تنها تخمین اولیه میباشد. هزینه دریافتی ممکن است نسبت به زمان ثبت سفارش به دلیل مواردی چون ارائه خدمات اضافه ، متفاوت باشد.

1-4-کاربر میپذیرد هزینه خدمات از قبل مشخص شده و پس از دریافت آن ، اعتراضی نسبت به هزینه نمی تواند داشته باشد.
پرداخت
شما میبایست قبل از دریافت خدمات ، ثبت سفارش کرده و مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت نمایید و درصورت داشتن خدمات اضافی، آن را در‌محل به آرایشگر پرداخت نمایید.

1-5-کاربر میپذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن ، فقط برای استفاده از خدمات بلا قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.
حساب کاربری
1-6-کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در وبسایت وارد کند.

2-6- هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان مشتری داشته باشد.

3-6- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در بلا انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.

4-6- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به پشتیبانی اطلاع دهد. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به بلا انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.

5-6- کاربر حق ندارد اجازه استفاده یا انتقال حساب کاربری خود را به اشخاص حقیقی و حقوقی بدهد.

6-6- در شرایط خاصی ممکن است از مشتری برای استفاده از خدمات، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار قرار ندهد، بلا می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه خدمات به کاربر خودداری کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

لیست علاقه مندیها 0